Заборонено продаж алкогольних напоїв під час проведення масових заходів

11-05-2019

На засіданні 63-ї позачергової сесії міської депутати прийняли рішення Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у місцях проведення масових заходів.

З метою забезпечення безпеки мешканців м. Сєвєродонецька під час проведення масових заходів, попередження порушень громадського порядку, утримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою вирішено заборонити продаж (крім закладів ресторанного господарства) та споживання пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в місцях проведення масових заходів, що визначаються рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Сєвєродонецькому відділу поліції ГУНП в Луганській області рекомендовано забезпечувати посилене патрулювання нарядів поліції в місцях проведення масових заходів.

Средняя: 5 (5 оценок)