Дата включення опалення в Сєвєродонецьку буде змінена

10-10-2019

Виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук провів у четвер кілька нарад та зустрічей, присвячених даті включення в місті опалення. Згідно прогнозу погоди, з 16 по 18 жовтня в Сєвєродонецьку очікується температура повітря до 20 градусів. Тому у фахівців виникли сумніви щодо доцільності включення опалення 15 жовтня,  як це передбачено рішенням виконкому. З цього приводу зранку відбулася нарада з заступниками міського голови та керівниками теплогенеруючих підприємств.  Учасники наради висловились за скликання позачергового засідання виконкому.

Протягом дня Вячеслав Ткачук обговорив це питання з молодіжним парламентом та з керівниками ветеранських організацій міста. Громадськість теж висловилася за те, щоб заощадити бюджети мешканців, і не включати опалення доки буде тепла погода.

На 11 жовтня призначене засідання виконавчого комітету, який вирішить остаточну дату включення опалення з урахуванням прогнозу погоди.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере