Відкрився клуб "Самбо": «СЄВЄРОДОНЧАНИ» зробили дітям ще один осінній подарунок

11-10-2019

Ще не одне батьківське серце не залишилось байдужим до перших самостійних кроків своєї дитини, чи вперше прийнятого нею незалежного рішення щодо вибору майбутнього хобі або занять у спортивній секції. Як правило, відповідальні дорослі з розумінням та усією серйозністю відносяться до захоплень своєї малечі, тож і намагаються обрати найкраще. І тепер цього найкращого у нашому місті Сєвєродонецьку стало більше.

Саме сьогодні – 10 жовтня – у СДЮК «Юність» відбулося відкриття спортивного клубу «Самбо», який до цього дня не працював два роки. Завдяки спільним зусиллям депутатської групи «Сєвєродончани» та нового директора «Юності» Рубена Хачатурова хлопчики та дівчатка мають не тільки повноцінну можливість займатись карате, тайським боксом, сучасним боєм на мечах, кікбоксингом, а й піклуватись про свою фізичну підготовку і здоровий спосіб життя.

Привітав зі знаковою подією малечу та батьків й депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Він зазначив, що саме спільними зусиллями депутатського корпусу, керівництва і колективу «Юності» був відроджений клуб «Самбо», який тепер знову зможе відновити тренування для дітей. Андрій Гавриленко побажав усім присутнім миру, здоров’я, благополуччя та нових спортивних досягнень.

У свою чергу, колектив СДЮК «Юність» подякував команді Сєвєродонецької міської ради за активну участь у розвитку клубу, за турботу про підростаюче покоління, якому є де навчатись усьому прекрасному, доброму, кращому.

Також прийшли подарувати усім гарний настрій та поздоровити з відкриттям клуб «Самбо» й інші клуби СДЮК «Юність». Їх, до речі, у ньому налічується шість: Меридіан, Схід, Підліток, Іскра, Факел, Самбо. Серед творчих виступів на присутніх чекали танці, пісні, показові виступи каратистів, бої на мечах, флешмоб і ціле море позитивних емоцій.

Средняя: 5 (2 оценок)