Сєвєродонецькі депутати створили підприємство, яке буде збирати комунальні платежі на єдиний рахунок

10-10-2019

9 жовтня на засіданні 72-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради задля забезпечення ефективної діяльності у сфері задоволення суспільних потреб та потреб територіальної громади міста Сєвєродонецька депутати прийняли рішення створити комунальне підприємство «Сєвєродонецький інфоцентр».

Депутат міськради, лідер депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков наголосив: «Сьогодні кожне комунальне підприємство, яке надає послуги населенню, має свій абонентський відділ. Завдяки створенню КП «Сєвєродонецький інфоцентр», ми замість декількох абонвідділів, вводимо один. Мова в даному випадку йде не тільки про економію бюджетних коштів, а про ті гроші, які люди платять за тарифами всіх КП міста. Завдяки цьому, ми постараємося знизити тариф. Зазначу, що нове підприємство ми створюємо не з «нуля», а на базі КП «Сєвєродонецькархпроект» шляхом зміни назви та статутних документів, так як воно на даний час виконало свою функцію».

Заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський також надав роз’яснення: «Міська рада прийняла рішення щодо створення КП «Сєвєродонецький інфоцентр» за пропозицією депутатської групи «Сєвєродончани». Підприємство створюється щоб було зручно населенню. Підприємство буде єдиним розрахунковим центром. Інфоцентр буде укладати договори з банківськими установами щодо прийому платежів. Кошти будуть проходити через нього. Такі центри є в Києві, Харкові, Чернівцях та інших містах. Створення такого центру у Сєвєродонецьку буде зручним для населення. Тому, що буде єдиний рахунок на всі послуги, мінімальне нарахування на прийом платежів та створення єдиної бази для розрахунку. На сьогоднішній день йде узгодження з Антимонопольним комітетом з цього питання. Мета одна – зробити зручно та з мінімальними затратами».

Контроль за виконанням прийнятого рішення депутатами покладено на постійну комісію по управлінню житлово-комунальним господарством, власністю, комунальною власністю, побутовим та торгівельним обслуговуванням. Крім того, іншим своїм рішенням депутати створили Наглядову раду на КП «Сєвєродонецький інфоцентр».