Борівське відзначило 376-річчя

30-09-2016

В останні вихідні вересня селище Борівське, яке територіально відноситься до Сєвєродонецька, святкувало річницю свого заснування. Цього року населеному пункту виповнюється 376 років. З нагоди цієї дати 24 вересня в Борівському пройшли урочистості та святковий концерт.

Тут, на площі біля сільського Будинку культури, своєю творчістю борівчан вітали учасники місцевих та сєвєродонецьких творчих колек­тивів. Веселощі, сміх, співи, танці створили справжній святковий настрій.

Завітали привітати борівчан із Днем селища представники Сє­вєродонецької міської ради. Слово взяв секретар  ради Ігор Бутков.

«Борівське – це моя мала батьківщина. Тут народився я, тут народилися мої пращури. І мені хотілося б якомога більше зробити для рідного селища.  В цьому році тут почали ремонтувати дорогу, планується освітлювати вулиці, проектується новий дитячий садок, ремонтується приміщення старого дитсадка, в якому будуть перебувати дітки до будівництва нового. Планів щодо цього населеного пункту ще дуже-дуже багато. Впевнений, разом з вами, шановні борівчани, ми їх з легкістю реалізуємо. Зі святом вас!», – сказав Ігор Миколайович.

Депутат міської ради Лариса Летюча, яка обиралася у виборчому окрузі, до меж якого входить селище Борівське, під час своєї промови наголосила на тому, що святкування Дня селища у 1990 році було засновано на офіційному рівні завдяки односельчанину Святославу Тимофійовичу Данилову. Однак він не зміг цього року відвідати свято. Тож Лариса Летюча, враховуючи вагомий особистий внесок у розбудову та відновлення селища Борівське, активну життєву позицію та з нагоди Дня селища вручила грамоту, квіти та подарунок для Святослава Тимофійовича його онуку.

«Я усіх вас вітаю з цим чудовим святом. Бажаю вам миру, здоров’я та злагоди у ваших родинах. Я хочу, щоб дітки росли та радували батьків,  щоб наша молодь не залишала рідне селище, а працювала на його благо та процвітання», – звернулася до присутніх Лариса Летюча.

«Зі святом вас, шановні борівчани! Депутати міської ради будуть робити усе для вирішення нагальних проблем та задоволення потреб селян і процвітання вашого селища», – сказала депутат Олена Буткова.

Привітала зі святом селян й депутат Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова. «Ми хочемо, щоб у вашому селищі все було добре. Я вам бажаю щастя, мирного неба, нехай ваші діти ростуть здоровими і пишаються тим, що вони живуть в Борівському, пишаються своєю малою батьківщиною», – сказала Тетяна Грачова.

Звернулася до присутніх й радник міського голови Галина Слупська. «Шановні мешканці селища Бо­рівське! Від імені міської ради та виконкому вітаю вас з цим чудовим святом. Міська рада дуже багато робить для цього населеного пункту. Я думаю, що вам дуже пощастило, що в цьому скликанні ви вибрали активних депутатів, які сприяють процвітанню селища. Я бажаю вам мирного неба, рідної землі під ногами та нехай вам щастить», – сказала Галина Слупська.

Був присутнім на святі й депутат Григорій Пригеба. «Борівське – це житниця не тільки Сєвєродонецька, а й інших прилеглих населених пунктів. Тут живуть простодушні та добрі люди. В цей день я хочу побажати процвітання вашому селищу. А ми, представники органів місцевого самоврядування, разом з селянами зробимо для цього усе можливе», – сказав Григорій Пригеба.

Враховуючи вагомий особистий внесок у розбудову й відновлення смт Борівське, активну життєву позицію та з нагоди  Дня селища, грамотами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради були нагороджені також Роман Володимирович Мартовицький, Вєра Яківна Гетьман та Геннадій Володимирович Раскидний.

Селищний голова Лідія Афа­нас’єва привітала земляків з Днем села, побажала миру та злагоди кожній оселі, а рідному селищу – процвітання і розвитку. Також Лідія Іванівна вручила активним борівчанам грамоти та цінні подарунки від виконкому селищної ради.

Після урочистої частини продовжився концерт. Також на площі проходила виставка декоративно-прикладного мистецтва, дитячі конкурси та ігри з подарунками.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради