Ви тут:

Акція «Вишиванка з Заходу на Схід»

03-06-2016
Категорія: 

До етнографічного музею «Світлиця», що у Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості, знов завітали гості! Відбулася надзвичайно приємна та важлива подія – завершення доброчинної акції «Вишиванка з Заходу на Схід».
Сєвєродонецьк – місто-побратим Рівного. Рівненські школярі, вихованці дитячих садків та їх батьки підготували подарунок для юних сєвєродончан. Діти зібрали вишиванки і власноруч виготовлені, і куплені, і ті, що зберігалися в родинах, щоб привітати своїх однолітків із Всесвітнім днем вишиванки. На великому святі у м. Рівне цей цінний дарунок доручили передати сєвєродончанам делегації у складі директора Сєвєродонецткого міського Центру дитячої та юнацької творчості – Ніни Буряк, вихованки цього закладу та учениці ССШ №17 – Єлизавети Будицької, яка віддячила усім мешканцям м. Рівне українською піснею.
26 травня цей дарунок дійшов до дітей Сєвєродонецька. Пакунок відкривали у присутності поважних гостей – начальника відділу освіти міської Ради Ольги Каширіної, головного спеціаліста відділу освіти Наталії Гаввіної, представників Центру туризму та екскурсій учнівської молоді та ДОУ №37.
Як сказала ведуча цієї зустрічі Інна Жорнік – заввідділом СМ ЦДЮТ, «вишиванка – це мистецтво, яке було і залишається ґрунтом для спілкування різних поколінь. Невичерпне джерело пізнання історії, звідки походять витоки мистецтва. Це – величезний спадок наших предків, техніка та способи виконання якого є всесвітньо відомим видом мистецтва та художньою творчістю нашого народу. Це – самобутність». Символічну зустріч прикрасили виступи ансамблю Зразкового оркестру народних інструментів (кер. Л. Асколкова) та хореографічного колективу «Гран-ПРІ» (кер. Н. Котєлєвська). 
Наприкінці заходу Ольга Каширіна висловила свою вдячність організаторам акції та дала настанову дітям носити вишиванки з гордістю, поважно ставитися до української культури. 
«Щиро дякуємо за натхненну справу організаторам та учасникам акції «Вишиванка з Заходу на Схід»! Окрема подяка на адресу заступника міського голови міста Рівного – Галини Кульчинської, голови міського об’єднання «Просвіта», заступника начальника міського управління освіти – Катерини Сичик. Це – дуже дорогі для нас дарунки, у всіх сенсах» – зазначила Ольга Григоріївна. 
Інф. СМЦ ДЮТ

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)