Ви тут:

Подарунок  маленьким жертвам великої війни

03-06-2016
Категорія: 

Дитинство... Кажуть, що це найщасливіша пора життя. Але цінувати безтурботні дитячі роки ми починаємо тільки тоді, коли вони минають та відлітають від нас назавжди. 
1 червня в усьому світі відзначають День захисту дітей, тому ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», в якому навчаються також учні пільгової категорії, не міг оминути увагою це свято.
Учнівське самоврядування «Крок у майбутнє» ДНЗ «СПБЛ» на чолі з куратором Ю.О. Солодкою проявило ініціативу влаштувати поїздку до пам’ятної могили загиблим дітям в роки Великої Вітчизняної війни біля селища Метьолкіне. Жахлива трагедія, в якій загинуло 20 дітей (від 5 до 12 років) та 5 дорослих, сталася 5 липня 1943 року. Підводу з дітьми-сиротами намагалися евакуювати до села Смолянинове, але ворожа авіація обстріляла дітей та дорослих з повітря. Ніхто не вижив... 
Учні будівельного ліцею свято шанують пам’ять про загиблих в ті страшні роки війни, тому, приїхавши до меморіалу, облаштували територію та запалили свічки пам’яті. Багато дітей привезли з собою м’які іграшки і квіти, а також від усіх будівельників ДНЗ «СПБЛ» до меморіалу поклали серце, вироблене з будівельних матеріалів руками учнів. 
Біля пам’ятної могили з уст учнів лунали вірші поетів, які присвятили свої рядки війні. Кожен не міг стримати сліз. По закінченню заходу біля меморіалу залишилися іграшки, як останній подарунок маленьким жертвам великої війни…

Інф. «СВ»
 

Рейтинг: 
Голосов пока нет