12-та (позачергова) сесія Сєвєродонецької міської ради

06-05-2016

5 травня відбулося пленарне засідання 12-ої (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання. Його вів секретар ради, в.о. міського голови Г.В. Пригеба.

Порядок денний сесії містив п’ять питань. По кожному з них прийнято відповідне рішення. Головне з них стосувалося внесення змін до міського бюджету. Зокрема, збільшено видаткову його частину за загальним фондом на 20 500 грн., а також збільшено передачу коштів із загального фонду міського бюджету до спеціального фонду (бюджету розвитку) на 4 305 695 грн. за рахунок вільного залишку бюджетних коштів.

Як пояснив перший заступник міського голови А.В. Коростельов, 20 тис. 500 грн. пропонується виділити на заохочення переможців предметних олімпіад та педагогів, які їх підготували. 54 тис. 354 грн. передбачено на ремонт приміщення УПтаСЗН.

На 4 млн. 251 тис. 341 грн. буде здійснено капітальний ремонт 10 дахів за такими адресами: бульвар Дружби Народів, 49, вул. Федоренка, 43, вул. Сметаніна, 30, пр. Центральний, 31, вул. Горького, 14, вул. Донецька, 46 і 5, вул. Гагаріна, 45, вул. Єгорова, 33 та вул. Курчатова, 7.

З 11 млн. грн. вільного залишку, 7 млн. грн. зарезервовані знову ж таки на капітальний ремонт дахів.

«Здавалося б, таке важливе для мешканців міста рішення повинно бути підтримане всіма без винятку депутатами і прийняте одностайно, – зазначив у своєму коментарі секретар ради, в.о. міського голови Г.В. Пригеба. – Хто ж був проти того, аби ремонтувалися дахи, що протікають? На жаль, не проголосували «за» або утрималися депутати від БПП Сергій Самарський та Ольга Лішик, від «Самопомочі» Олена Ніжельська та деякі інші, хоча на словах вони завжди турбуються про людей. Але як ми бачимо, їх слова розходяться з ділом. Можливо, вони мають сумнів щодо доцільності проведення капремонтів дахів у зазначених будинках, але ми їх неодноразово запрошували взяти участь в обстеженні дахів та залучати підприємства для виконання ремонтних робіт. Однак ініціативи у цьому напрямку вони чомусь не проявляють».

На сесії ухвалено й рішення про передачу внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання з балансу КП «Сєвєродонецькі теплові мережі» на баланс комунальних підприємств «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» і «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька», а також житлового фонду та майна з балансу КП «Жилсервісів» «Ритм», «Добробут», «Промінь» та «Евріка» на баланс КПЖ «Світанок».

Крім того, затверджено заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради і персональний склад виконавчого комітету.

За матеріалами газети «Сєвєродонецькі вісті»