Привітання з Днем працівників освіти депутата Сєвєродонецької міськради, керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова

04-10-2019

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Від депутатської групи «Сєвєродончани» та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви присвятили своє життя благородній справі — навчанню та вихованню дітей. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Від вашого уміння, майстерності, мудрості та любові залежить виховання і навчання нашого підростаючого покоління.

Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення за зроблену справу, думки і вчинки ваші проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю оточуючих.

Бажаю вам, шановні освітяни, миру, міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, невичерпних творчих сил, успіхів та натхнення, злагоди і щастя у сім’ях, відчуття повноти й неповторності життя та всеохоплюючої людської шани.

З повагою, депутат Сєвєродонецької міськради,
керівник депутатської групи «Сєвєродончани»
Ігор Бутков

Средняя: 5 (3 оценок)