Привітання в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з Днем працівників освіти

04-10-2019

Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваше життя повсякчас присвячене одному з найважливіших і благородніших занять на землі - навчати своїх учнів: самостійно мислити, бути відповідальними та допомагати своїм вихованцям ставати гідними громадянами України.

День освітянина вже давно став улюбленим святом, адже в житті кожного є свій вчитель, який допоміг не лише опанувати знання, але й вивести на життєвий шлях.

Значення Вчителя, Педагога, Наставника в житті кожної людини важко переоцінити: від професійних і людських якостей освітянина, його невтомного серця багато в чому залежать доля та життя учнів і, без перебільшень, майбутнє країни.

Сєвєродонецьк пишається своїми освітянами. Ви - справжні професіонали! Дякуємо, що ви наполегливо трудитесь у нашому місті.

Бажаю всім вам миру, міцного здоров'я, щастя, взаєморозуміння з учнями, пошани та вдячності, успіхів на освітянській ниві!

З повагою,

в.о. міського голови Вячеслав Ткачук