Засідання комісії з безпеки дорожнього руху 04.10.2019

07-10-2019

4 жовтня відбулось чергове засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова та за участі заступника міського голови, начальника фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського.

Порядок денний містив 12 питань щодо безпеки дорожнього та пішохідного руху на території Сєвєродонецької міської ради, з якими звернулися до влади городяни, керівники виконавчих органів міської ради, підприємств та установ різних форм власності та Управління патрульної поліції.

За результатами розгляду питання облаштування засобами примусового гальмування по вул.Молодіжна, 15б членами комісії вирішено вважати недоцільним.

Відділу капітального будівництва міськради надано протокольне доручення відновити дорожню розмітку «Пішохідний перехід» на перехресті вулиць Енергетиків та Шевченка.

Питання щодо порушення тиші магазином «Велика Кишеня», а саме гул від роботи машин – рефрижераторів в вечірній та нічний час вирішено залишити на контролі комісії та розглянути на наступному засіданні.

Комісією погоджено питання розміщення місць для паркування транспортних засобів в районі будівлі вул.Сметаніна, 5-с. Надано доручення відділу капітального будівництва міської ради підготувати бюджетний запит на розробку проектно-кошторисної документації щодо облаштування гостьової парковки на 60 паркомісць.

Члени комісії прийняли рішення вважати недоцільним нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «Нерегульований пішохідний перехід» та встановлення дорожніх знаків 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» по вул. Курчатова на тролейбусній зупинці між будинками №1 та 2.

Щодо нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» та встановлення відповідних знаків на автомобільному кільці на вул. Науки та вул. Донецька - надане доручення відділу капітального будівництва міської ради підготувати бюджетний запит на нанесення розмітки, аКП «СКС» - на встановлення дорожніх знаків.

Питання перенесення розмітки «Пішохідний перехід» на проспектах Гвардійський та Хіміків, вул. Новікова опрацьоване виїзною комісією. За результатами розгляду прийняте протокольне рішення включити його до міських цільових програм на 2020 рік.

Встановлення бетонних півсфер для запобігання паркування автотранспорту на газонній частині біля СЗШ №16 (вул. Гагаріна, 97) та СЗШ №4 (вул. Гагаріна, 90) членами комісії вирішено розглянути на виїзному засіданні.

Питання щодо надання дозволу на проїзд по міській смузі м.Сєвєродонецька (вул.Першотравнева /Р66- виїзд на вул. Промислова, вул.Промислова-виїзд на вул.Богдана Ліщини,вул.Богдана Ліщини-виїзд на вул.Новікова та у зворотному напрямку) для заправки техніки підприємства, з метою забезпечення спеціальною технікою аварійних бригад, а також облаштування «Пішохідного переходу» в районі перехрестя проспекту Хіміків-вул. Пивоварова та т.і.переадресовані КП «СКС» для надання відповіді по суті.

Крім того, надане доручення КП «СКС» запланувати встановлення додаткового знаку 3.21«В’їзд заборонено»для таксі і інших транспортних засобівна прилеглу територію станції «Озерна».

Обстеження прилеглих територій до навчальних закладів вулично-дорожньої мережі м.Сєвєродонецьк залишається на контролі комісії.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міської ради

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради