Продовжуємо наші регулярні онлайн-зустрічі з очільницею Сіверськодонецької МВА Євгенією Бойко!
Обговоримо новини з життя нашої громади, відповімо на ваші питання та й просто поспілкуємось у неформальній атмосфері.
Чекаємо на всіх бажаючих у п’ятницю, 26 червня, о 19:00 (зверніть увагу, цього разу пізніше, як ви і просили).
Посилання буде надіслано на пошти, які ви вкажете при реєстрації на зустріч: