Змагання. Рекорди. Нагороди

04-10-2018

29.09.18р. в м. Сєвєродонецьку пройшов Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006, 2007-2008 р.н. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька та Лисичанська. Вихованці КДЮСШ 2 вибороли 51 медаль різного ґатунку: 20 золотих, 17 срібних та 14 бронзових медалей.

Золоті медалі здобули:

В бігу на 60м: Кіра Семенова, Анастасія Козаченко, Денис Назаренко.

В бігу на 300м: Євгенія Муляр, Анастасія Козаченко, Євген Недбайло та Ілля Утросін.

В бігу на 600м: Гліб Ємець та Ярослав Галига.

У стрибках у довжину: Анастасія Радіонова, Анастасія Козаченко, Ілля Дерюжко, Ерік Демченко та Денис Назаренко.

У стрибках у довжину: Анастасія Козаченко, Владислав Воєводін та Ілля Утросін.

У штовханні ядра: Анастасія Козаченко, Олексій Стяжкін та Денис Назаренко.

Підготували учасників змагань Микола Трембач, Станіслав Кулєш та Наталія Жепка.

У суботу, 29.09.2018р., футбольна команда юнаків 2006-2007 р.н. приймала вдома команду м. Новоайдару та перемогла її з рахунком 7:0 (тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко).

А у неділю наші вихованці 2002-2003 р.н. зустрілися з командою м. Сватове і здобули перемогу з рахунком 3:0 (тренер-викладач Всеволод Семенов).

30.09.2018р. у команди юнаків 2008-2009 р.н. були дві гри на виїзді у м. Лисичанську. Перша зустріч з командою-господарем закінчилася з нічийним рахунком 0:0, а в другій – з командою м. Рубіжне – наша команда виборола перемогу з рахунком 4:0 (тренер-викладач Євген Сімбірьов).

29 по 30 вересня 2018 року  у м. Сєвєродонецьк  відбувся Чемпіонат Луганської області з боксу серед юнаків 2005-2006, 2007-2008 р.н.

Турнір зібрав понад 100 учасників з Сєвєродонецька (2 команди: команда КДЮСШ 1та ЛО СДЮСШОР «Олімпійська надія»), Рубіжного (ДЮСШ та СК «Зенит»), Лисичанська, Кремінної,  Старобільська, Мілового, Щастя, Сватового.

З КДЮСШ 1 в турнірі взяли участь вихованці секції боксу та кікбоксінгу.

Кікбоксер  Ануфрієв Данило в своїй ваговій категорії посів 1 місце (тренер Едуард Савотченко)

1 м - Редін Володимир, Хлапонін Данило ,Опришко Ілля

2 м - Римарчук Микита, Тельнов Владислав, Жусь Владислав ,Чорножуков Микита, Лущай Микола.

У загальному заліку серед команд міст Луганської області команда боксерів КДЮСШ 1 посіла 3 місце.

Тренер Вадим Слєпньов.

З 20  по 23 вересня 2018 року у м. Луцьку спортсмени КДЮСШ 3 (10 учнів) брали участь у змаганнях чемпіонату України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях у складі збірної команди Луганської області. З’їхалися понад 200 спортсменів з 15 областей. Це й  Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Сумська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Вінницька, Волинська, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська, Житомирська, Київська області та м. Київ.

Змагання проходили у різних районах м. Луцька (міський спринт: пролог; накаут-спринт; масстарт; гандикап, або гонка переслідування).

Найкращі результати показала вихованка тренера-викладача Костіної Олени - Котляр Полина (КМСУ), яка виступала по групі Ж-20:

У 1 день вона посіла – ІІІ місце; 2 день – ІІ місце; 3 день – ІІ місце.

В естафеті по групі МІКС-20 наша команда (Котляр Полина, Пузанов Кирило, Онопко Данило, Куценко Дар’я) була 7 з 15 команд учасників.

У змаганнях також брала участь тренер Костіна Олена по групі Ж-40:

У 1 день вона здобула – ІІ місце; 2 день – І місце; 3 день – І місце.

Відділ молоді та спорту