Засідав штаб з підготовки до зими

03-10-2018

03 жовтня відбулось чергове засідання Штабу з контролю за ходом виконання заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років під головуванням заступника міського голови Володимира Прядки.

Як і на попередніх засіданнях, на порядку денному всі нагальні питання, пов’язані з підготовкою обладнання та інженерних мереж теплопостачальних та водопостачального підприємств, житлових будинків, об’єктів  соціальної сфери: шкіл дитячих садочків, лікарень, позашкільного дозвілля тощо.

На цьому засіданні були присутні представники Держпродспоживслужби, Держенергонагляду, керівники ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ», КП «ЄАДСС», КПЖ «Світанок», представники відділів освіти, культури, управління охорони здоров’я та інші.

Заслухано звіти керівників підприємств та організації про стан підготовки підпорядкованих об’єктів до зимового періоду. Так, станом на 01.10.2018р. підготовка об’єктів складає:

-  житловий фонд міста - 97%;

- котельне обладнання теплопостачальних підприємств: КП «СТКЕ» - 100%, ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» - 99%;

- водопровідно-каналізаційне господарство  ТОВ «ТАУН СЕРВІС» - 97%;

- об’єкти відділ освіти: школи - 100%, дитячі садочки - 100%;

- управління охорони здоров’я - 100%.

Встановлення лічильників у будинках, що обслуговує КП «СТКЕ», йде за планом.

Аварійною службою опресовані всі системи. Стовідсоткова підготовка теплових мереж.

Присутні обговорили дату початку опалювального сезону з урахування середньодобової температури, яка згідно з нормативами має бути нижче +8С три дні поспіль.

Заступник міського голови Володимир Прядка підкреслив:

«Найголовніше, у нас є розуміння з НАК Нафтогаз. Обладнання готове. Вся технічна робота проведена. Ремонтні роботи практично всі завершені. Устаткування ТЕЦ і СТКЕ готове до експлуатації. Технічно до опалювального сезону ми готові. З приходом холодів почнемо опалювальний сезон».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради