Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

04-10-2018

Ремонтували і прибирали

Працівники КПЖ «Світанок» з 20 по 27 вересня вивезли 2 машини листя, скосили траву по просп. Центральному і Хіміків та біля 3 будинків. Також ними відремонтовано 170 кв. м м’якої покрівлі і 4 кв. м шиферної; 3 п. м ливнезливу, 2 п. м міжблочних швів, 3 кв. м стін фасаду, 1 під’їзд (і 15 в роботі), 1 козирок, 8 ганків, 4 огорожі сходових клітин, 12 лавочок.

207 разів виконувалися зварювальні та слюсарні роботи, у тому числі 79 раз з прочищення каналізаційної системи від засмічення. Замінено 24 п. м трубопроводу холодного водопостачання та 74 п. м каналізаційного, 4 вентилі.

Виконано й 66 заяв щодо електрики. А ще: улаштовано 2 поручні, засклено 16 кв. м вікон у під’їздах, омолоджено 5 дерев.

Скільки сміття за тиждень

З 24 по 30 вересня КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» вивезено і захоронено 3734 куб. м твердих побутових відходів: з контейнерних майданчиків і багатоповерхівок – 2889 куб. м; великогабаритного (складеного біля контейнерних майданчиків) – 540 куб. м; з підприємств і організацій міста (за договорами) – 305 куб. м.

Майже півтисячі заявок

КП «ЄАДСС» з 24 по 30 вересня отримало 476 звернень городян. 104 з них щодо зварювальних робіт з заміною труб різного діаметра, заварювання свищів на трубопроводах; 230 – по системі опалення (відревізовано 96 засувок, замінено 3); 69 разів сєвєродончани просили прочистити каналізацію; 45 заявок були щодо електрики, 28 – слюсарних робіт. Всі вони виконувалися у робочому режимі.

Також у вересні підприємство вивозило тверді побутові відходи з частини міста.

З 8 по 12 жовтня планується ремонт системи опалення у 35 будинках.

138 викликів

З 24 вересня по 1 жовтня 138 разів виїздила на виклики городян ліфтова аварійна служба КП «Сєвєродонецькліфт». Здійснено також технічне обслуговування 87 ліфтів та 20 відремонтовано.

За телефоном «05»

До служби «05» КП «ЄАДСС» з 24 по 30 вересня надійшло 65 скарг і звернень, 24 з них поставлені на контроль; 161 дзвінок мав довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» скаржилися по разу на несправну електрику, протікання води з даху і незадовільне прибирання прибудинкової території, 12 разів потребували ремонту стояків холодної води і раз ремонту каналізаційної системи.

По КП «СКС» було 4 звернення на незадовільне вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» 6 підйомників зупинені з технічних причин (звернення на контролі), двічі скаржилися на відсутність зовнішнього освітлення.

По Управлінню з експлуатації газового господарства зафіксовано 2 аварійні виклики і 19 разів перекривалися стояки для установки газових лічильників.

По ТОВ «Таун сервіс»: двічі відключали холодну воду для планових робіт і раз з причини аварії. Була й 1 скарга на відкритий каналізаційний люк.

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» двічі зупиняло рух через обрив контактного проводу.

Сєвєродонецький РЕМ 11 разів відключав електроенергію для планових робіт і раз для аварійних.

На всі скарги і звернення підприємства міста реагували у робочому режимі.

Група оповіщення цими днями розіслала 10 листів, перевірила апаратуру оповіщення, зареєструвала 4 побутових пожежі, отримала 4 повідомлення від медиків. За ними за тиждень травмовані 152 людини.

Ще 155 приїжджих скористалися пунктом прийому тимчасово переміщених осіб.

Матеріал підготовлений «СВ» за інформацією комунальних підприємств міста

По темі:

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (28.09.2018)

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (20.09.2018)

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (14.09.2018)