Ви тут:

Засідання виконкому від 11.07.2018

12-07-2018
Категорія: 

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулось 11 липня. Провів його міський голова Валенетин Казаков. На порядок денний винесено 13 питань.

На засіданні взято до відома інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Сєвєродонецьку за І півріччя 2018 року. На засіданнях Координаційної ради обговорюються питання, що пов’язані з проектами регуляторних актів. За звітний період проведено три засідання, на яких розглянуті 6 питань регуляторного характеру. В результаті проведеної роботи Координаційної ради протягом І півріччя 2018 року прийнято 3 регуляторні акти, ще три пройшли процедуру обговорення та будуть прийняті в ІІ півріччі 2018 року.

Прийняте рішення про нагородження Почесними грамотами Сєвєродонецького виконавчого комітету: 

- За значні досягнення у праці, вагомий особистий внесок у розбудову міста Сєвєродонецька та з нагоди Дня будівельника Панаіта Юрія Володимировича, директора ТОВ «Промхіммонтаж», засновника та члена Ради будівельно-промислового концерну «Луганськбуд» та Гречишкіна Бориса Яковича, директора Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», члена Ради будівельно-промислового концерну «Луганськбуд»;

- За багаторічну сумлінну працю, значні досягнення в трудовій діяльності, вміле керівництво, успішну реалізацію стратегії розвитку підприємства та з нагоди 55-річчя від дня народження Курінного Олександра Валерійовича, генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-проектний інститут хімічних технологій «Хімтехнологія»». 

Члени виконкому взяли до відома інформацію щодо стану розгляду запитів на публічну  інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 2 кварталі 2018 року.

Два прийнятих рішення стосувалося надання одноразової допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Вирішено надати допомогу 182 громадянам. Загальна сума допомоги 354 тис. 400 грн.

Також було розглянуте звернення директора КП «Сєвєродонецьккомунсервис» та проект рішення про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Заступник міського голови Володимир Прядка повідомив, що пропонується з 01.08.2018 року встановити тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів від населення на 1-го проживаючого в місяць для багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою (у тому числі гуртожитки для малосімейних) – 17,98 грн. з ПДВ.

Член виконкому Аркадій Коростельов повідомив присутнім, що згідно власних розрахунків економічно обґрунтованим на послуги з вивезення твердих побутових відходів від населення є тариф близько 22,00 грн. з ПДВ.

Перший заступник міського голови та член виконкому Сєвєродонецької міської ради Ігор Слєсарєв надав роз’яснення щодо тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів: «Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис» робило публікацію на тариф з вивезення ТПВ 19,80 грн. на одного мешканця. Два тижні проходило жваве обговорення. Розглядалися пропозиції та зауваження, які надходили від депутатів і від жителів міста. Під час розгляду документів були виявлені неточності, внаслідок чого КП «Сєвєродонецьккомунсервис» зменшив тариф до 17,98 грн. Департамент економіки міськради також розглянув пропозиції і підтвердив, що тариф економічно обґрунтований. Таким чином, вийшли на цифру - 17,98 грн.

З метою зменшення тарифів ми посилили контроль за використанням палива і прибрали завищені премії працівникам комунального підприємства. У випадку, якщо фактичні витрати підприємства будуть меншими від планових, тоді будемо виносити питання про зменшення тарифу.

У минулому році міська рада на покриття збитків міських комунальних підприємств у зв’язку з економічно необґрунтованими тарифами, зокрема і на підтримку КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» виділила майже 60 мільйонів гривень. Якщо не вжити заходів, у цьому році сума таких витрат буде набагато більшою, що для міського бюджету є непосильним. 

Разом з тим, малозабезпечені верстви населення повинні знати, що всі їхні витрати на вивезення ТПВ будуть повністю покриватися субсидією.

Крім того, я хотів би надати роз’яснення щодо ситуації з Сєвєродонецьким тролейбусним управлінням, економічні проблеми якого використовують деякі містечкові політикани.

Я особисто, з метою проведення аналізу ситуації, спілкувався у тролейбусах з людьми, які ними користуються. У переважній більшості вони все розуміють. Наразі головне завдання для міста - порятунок тролейбусного управління – єдиного соціального транспорту в місті, яке без збільшення доходів зберегти не можливо. З метою самоокупності тролейбусного управління та захисту малозабезпечених громадян міською владою розглядається варіант створення соціальної карти сєвєродончанина, яка надасть змогу користуватися пільговим проїздом. 

У нас в місті зареєстровано біля 40-ка тисяч пенсіонерів та понад 50-т тисяч внутрішньо переміщених осіб, більшість з яких люди похилого віку. І сєверодонецький тролейбус для них безкоштовний. А компенсацію за їх перевезення держава відмінила з 2016 року. Ні область, ні держава нам витрати на безкоштовний проїзд пільговиків не відшкодовує. Тому ми в першу чергу повинні захистити пенсіонерів та зберегти наше тролейбусне управління.

Ми направили листа до Кабінету Міністрів України щодо цього питання. Але якщо і центральна влада не піде нам на зустріч, ми не залишимо наших містян без тролейбусних перевезень. Для прикладу, розглядаємо варіанти зміни часу безкоштовного проїзду в тролейбусах. Адже багатьом пенсіонерам, наприклад, з ранку потрібно їхати в установи охорони здоров'я, управління праці та соціального захисту, пенсійний фонд, на дачі. Опрацьовуються всі ці моменти. Потрібно спілкуватися з людьми. Ми спілкуємося і працюємо над цим питанням задля захисту наших городян та збереження тролейбусного управління».

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про встановлення режиму роботи та визначення адрес деяких об’єктів; низка житлових питань; надання матеріальної допомоги на поховання тощо.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

 

Читайте також:

Засідання виконкому

Чергове засідання виконкому

Продовження 14 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

Чергове засідання виконкому

Рейтинг: 
3
Средняя: 3 (2 оценок)
1023
0