Продовження 14 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

09-06-2018

9 червня згідно з розпорядженням міського голови Валентина Казакова № 154 від 08.06.2018 року було продовжене 14 засідання виконавчого комітету міської ради.

На розгляд засідання виконкому міськради винесене одне питання - затвердження результатів конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у м. Сєвєродонецьк.

Керуючись чинним законодавством та протоколом конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька, члени виконкому одноголосно затвердили результати конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у м. Сєвєродонецьк. Управителем призначено переможця конкурсу - КП «Житлосервіс «Світанок».

Крім того, головуючий на засіданні Валентин Казаков повідомив присутнім про пожежу, яка сталася близько першої години ночі 09.06.2018 року у гуртожитку по вул. Б.Ліщини, внаслідок якої 32 особи були евакуйовані. За попередніми даними, внаслідок необережного поводження з вогнем вигоріла одна кімната, ще п’ять постраждали частково. У зв’язку з цим, зранку 9 червня було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісією затверджено штаб для оперативного реагування на дану ситуацію та інші заходи:

- підготовка списку постраждалих;

- розрахунок завданої шкоди внаслідок пожежі;

- перелік житлових помешкань для розміщення постраждалих.

- перелік транспортних засобів комунальних підприємств, які можуть бути залучені до проведення евакуаційних заходів тощо.

За пропозицією міського голови Валентина Казакова виконавчий комітет надав протокольне доручення щодо організації роботи з проведення ремонту в приміщеннях, які постраждали від вогню.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради