Апаратна нарада 11 червня

11-06-2018

Під час наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 11 червня, яку провів міський голова Валентин Казаков, серед іншого піднімалися питання благоустрою міста та обговорювалися найближчі плани на тиждень стосовно ремонту автодоріг. Зокрема, було зазначено, що цього тижня будуть тривати роботи з капремонту асфальтового полотна по пр. Гвардійському, вул. Донецькій та Сметаніна.

Міський голова Валентин Казаков надав доручення Управлінню житлово-комунальному господарства  та КП «СКС» стосовно видалення порості на узбіччях доріг, у тому числі за межами міста.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко наголосила, що цього тижня очікується виплата «дитячої» соціальної допомоги.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зосередив увагу на наведенні порядку біля цифрового екрану напроти «Астрону» та доручив начальнику відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом місто Дмитру Комишану активізувати свою роботу зі складання приписів та протоколів щодо порушення правил благоустрою та санітарного стану міста.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради