Ви тут:

Чергове засідання виконкому

26-06-2018
Категорія: 

25 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Його провів міський голова Валентин Казаков. Порядок денний містив майже 70 питань.

Зокрема члени виконкому розглянули проекти рішень міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік» з їх подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Прийнято рішення про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу. Зокрема, затверджено склад міської призовної комісії, план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1991–2000 років народження у жовтні-листопаді 2018 року.

Взято до відома інформацію про роботу міського військового комісаріату, відділу освіти та професійно-технічних навчальних закладів міста Сєвєродонецька з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді. Так, кращих показників в організації і проведенні допризовної підготовки з юнаками досягли: Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей, СЗШ № 6, СЗШ № 16, СЗШ № 18. У рішенні зазначається, що у місті накопичено певний позитивний досвід роботи з військово-патріотичного виховання молоді, формування національної самосвідомості та духовності. Цим же рішенням затверджено план основних заходів з допризовної підготовки юнаків, а також план контролю і надання допомоги з допризовної підготовки юнаків у  навчальних  закладах  міста  Сєвєродонецька  на  2018-2019 навчальний рік. Затверджено склад комісії для здійснення контролю і надання допомоги навчальним закладам міста Сєвєродонецька в організації і проведенні допризовної підготовки молоді.

Затверджено на засіданні технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Виконкомом узгоджено рішення про тимчасове продовження протяжності міського автобусного маршруту загального користування № 5 до зупинок садівничих товариств, які розташовані біля озера «Кривеньке», у зв’язку зі зверненням колективів садівничих товариств.

Прийнято рішення про порядок перевезення пільгових категорій громадян міським електротранспортом загального користування м. Сєвєродонецька.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зазначив, що після детального обговорення члени виконкому схвалили низку проектів рішень сесії міськради щодо міських цільових програм на 2018 рік з їх подальшим затвердженням на сесії міської ради.

«Це проекти програм збереження і поновлення зелених насаджень; стимулювання населення до впровадження енергозберігаючих заходів», - прокоментував Юрій Анатолійович.

Затверджено план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІІ квартал 2018 року.

Крім того, на засіданні затверджено новий склад комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Його тепер очолює заступник міського голови Володимир Прядка.

З метою впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька та врегулювання питання демонтажу тимчасових споруд, запобігання їх самовільного розміщення на території міста Сєвєродонецька члени виконкому затвердили Порядок демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку. Цей Порядок передбачає механізм, підстави, строки і порядок проведення демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що розташовані на території міста Сєвєродонецька з порушенням  вимог чинного законодавства України.

Ще одним рішенням виконком створив  комісію з питань демонтажу тимчасових споруд на території м. Сєвєродонецька на чолі з заступником міського голови Дмитром Лук’янченком та затвердив Положення про комісію.

Також затверджено склад архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька на чолі з начальником відділу містобудування та архітектури, головним архітектором міста Таїсою Тетерятник.

З метою забезпечення ефективного розвитку ярмаркової діяльності на території міста, регулювання правовідносин між організаторами, розпорядниками та учасниками ярмарку, виконком міської ради затвердив Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька.

Крім того, затверджено Положення міського відкритого музичного фестивалю  "Peace, Love and Happiness" (Мир, Любов та Щастя), а також кошторис, склад оргкомітету та план проведення фестивалю 21 липня 2018 року. Прийнято рішення про проведення міських заходів з нагоди відзначення 4-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька 22 липня від незаконних військових формувань.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» виконавчий комітет міської ради вирішив створити комісію з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, а також затвердили Положення. Очолює комісію заступник міського голови Інна Фесенко.

З метою сприяння вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, вирішено створити комісію з питань визначення пропозицій щодо житлових приміщень, які будуть придбані у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, затвердивши її склад (голова – заступник міського голови Інна Фесенко) та Положення про комісію.

Серед інших розглянуто та прийнято низку рішень про визначення адрес деяких об’єктів, про продовження терміну дії дозволів та надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи об’єкту, низку житлових питань, питання опіки та піклування, захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
1026
0