У Сєвєродонецьку святкували День молоді

25-06-2018

24 червня, в останню неділю червня, відзначається День молоді. На честь цього свята на площі Перемоги міськрада організувала Open-air. Навіть примхлива погода не завадила людям насолоджуватися святковою програмою та музикою.

Від імені міського голови Валентина Казакова, від імені депутатів міської ради зі сцени молодь привітала секретар міської ради Ельвіна Марініч: «Це ваше свято, це ваш час, час надій, час мрій, час будувати плани, час нових вражень. Лише від вас залежить, від вашого терпіння і працьовитості, як складеться ваше життя, як складеться життя нашого міста. Бажаю, щоб почуття цієї молодості - коли все під силу, ніколи у вас не проходило. Ми в вас віримо, ми вами пишаємося, і ми на вас сподіваємося!»

Як зазначила начальник відділу культури Тетяна Грачова, приємною несподіванкою напередодні Дня молоді стало звернення Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України м. Вінниця з бажанням виступити у Сєвєродонецьку.

«Нам було дуже приємно, що наше місто цікаве для таких колективів, і що присутня сєвєродонецька молодь і мешканці змогли не лише почути наживо музичні твори у виконанні оркестру, але й насолодитися хореографічним мистецтвом цього колективу», - повідомила Тетяна Вікторівна.

У святковій програмі вечора були виступи сєвєродонецьких DJ-їв, MC, міські творчі колективи та артисти. Долучився до участі й ансамбль танцю Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Дідоренка. А ще були: конкурси, подарунки, фотозони, 2 тонни білосніжної піни та дискотека.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю