Міський голова Валентин Казаков провів зустріч у рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» (M4EG)

12-07-2018

11 липня у рамках приєднання міста Сєвєродонецька до європейської ініціативи «Мери за економічне зростання» відбулась зустріч міського голови Валентина Казакова з експертом Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання» Павлом Касьяновим. У зустрічі також взяв участь перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та представники Департаменту економічного розвитку міської ради.

До Ініціативи Європейського Союзу, у центрі уваги якої є сталий місцевий економічний розвиток, місто Сєвєродонецьк приєдналося рік тому, у червні 2017 року.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам та муніципалітетам на місцевому рівні з метою активного сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць.

Під час зустрічі зазначалось, що Україна є одним з активних учасників європейської ініціативи.

«Один з компонентів програми – грантовий. За цією програмою сума грантів від 500 тис. до 1,5 млн. євро. Проекти мають сприяти покращенню бізнес-середовища і розвитку місцевого бізнесу», – зазначив Павло Касьянов.

На зустрічі обговорювалися основні вимоги з розробки, особливості проектів, що можуть бути включені до Плану місцевого економічного розвитку. За рекомендаціями експерта зазначений документ повинен включати пріоритетні проекти, що сприятимуть динамічному розвитку підприємництва.

Крім цього, у ході зустрічі було визначено перспективи подальшої співпраці щодо шляхів фінансування для реалізації проектів.

Як зазначив міський голова Валентин Казаков, міська рада обов`язково подасть План місцевого економічного розвитку, який буде включати проекти, спрямовані на соціально-економічний розвиток міста для подальшої участі у грантових конкурсах в межах Програми «Мери за економічне зростання».

Відділ внутрішньої політки

та зв'язків з громадськістю міської ради