У Сєвєродонецьку перебувають експерти USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

21-08-2019

21 липня експерти USAID з «Демократичного врядування у Східній Україні» Фулко Трефферс та Уляна Сидор відвідали місто Сєвєродонецьк.

На початку зустрічі, що відбулась у міській раді, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та перший заступник міського голови Олег Кузьмінов  привітали експертів та визначили важливість їх візиту до міської ради. І завірили, що Сєвєродонецьк  готовий для впровадження смарт-технологій та до  співпраці з міжнародними партнерами і організаціями.

Вячеслав Ткачук запропонував делегації більш детально обговорити план дій впровадження SMART CITY рішень під час круглого столу у ТОВ «НПІХТ «Хімтехнологія» за участі керівників виконавчих органів міської ради, громадських організацій, комунальних підприємств.

В ТОВ «НПІХТ «Хімтехнологія» представники міської влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи  обмінялися досвідом, поділилися найкращими практиками, а також обговорили нові шляхи для співробітництва.

Експерт USAID з «Демократичного врядування у Східній Україні» Фулко

Трефферс подякував керівництву міста за запрошення та презентував SMART CITY технології,  тенденції розвитку smart міст: виклики і можливості та які інновації потрібні Сєвєродонецьку.

Сєвєродонецька міська рада представила експертам  своє бачення та напрямки плану дій з впровадження SMART CITY, обговорили потенційні проекти, які можуть бути підтримані грантами USAID:

·  Розумна мобільність в громадському транспорті (смарт-зупинки: облаштування їх табло з прогнозуваним часом прибуття транспорту, WIFI доступ, карта міста з позначенням місця положення зупинки та найближчих пам’яток,  підзарядка мобільного телефону, відеонагляд, урни для збору сміття);

·  Розумне паркування (відкриття відділу паркування та зон для паркування, створення мобільного додатку);

·  Безпечне місто «Безпечний острів» (створення майданчику, який добре освітлений, має підключену до пульту поліції потужну відеокамеру та кнопку оперативного виклику патрульної служби);

·  Розумне врядування «Приймальня, орієнтована на споживача» (впровадження електронного документообігу та ведення реєстрації та контролю звернень громадян);

·  Добра якість життя «Поліпшення, розширення взаємодії влади і громадськості в вирішенні суспільних та соціальних проблем» (Цілодобова гаряча лінія з подолання стресів громадян та створення Центру стресостійкості в громаді);

·  Розумне міське планування «Створення геоінформаційного програмного комплексу містобудівного кадастру м. Сєвєродонецьк»;

·  Впровадження сучасних електронних технологій та модернізації офісного оснащення, обладнання простору для навчання адміністраторів, що прискорить та покращить якість обслуговування відвідувачів та їх комфортного перебування у ЦНАП м.Сєвєродонецька;

·  Згуртованість влади та громадськості «Туризм єднає родину та об’єднує Україну» (створення зони під відкритим небом, для відпочинку та розваг різних вікових груп всіх членів сім`ї);

·  «В здоровому тілі – здоровий дух» (облаштування спортивного залу обладнанням та знаряддям).

***Фулко Трефферс — архитектор и урбаніст з Нидерландів, засновник компании 12N Urban Matters, участник кількох пов’язаних з урбаністикою проектів в Україні.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере