Розпочалися роботи з ремонту зовнішнього освітлення по вулиці Гоголя

21-08-2019

З  21 серпня  2019р.     розпочалися    роботи з  капітального   ремонту   зовнішнього освітлення   вулиці Гоголя від вулиці Донецька  до вулиці Лисичанська. Під час цих робіт будуть замінені світильники на сучасні енергоекономні та потужні світлодіодні, замінена мережа енергоживлення, опори. Жителі вулиці матимуть більше світла, а комунальне господарство міста заощадить на електроенергії.

Сьогодні, також, продовжувалися роботи з  освітлення пішохідних  переходів. Наразі вже встановлені  нові опори,  додаткові елементі освітлення,  виконуються   інші  роботи  по  Шосе Будівельників (у районі будинку № 5);  по вулиці Єгорова (у районі будинку № 11   і  центрального входу у  медичний заклад «Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня»);   по  вулиці Новікова  (у районі  ПТУ  №  92).  Освітлення переходів, особливо в зимовий час – запорука безпеки пішоходів – жителів міста.