Вячеслав Ткачук: «Ми створюємо безпечне та комфортне середовище для наших дітей»

21-08-2019

Під час апаратної наради голови Луганської ОДА Віталія Комарницького у режимі відеоконференцзв’язку в.о. міського  голови Вячелав Ткачук відзвітував про стан підготовки освітніх закладів області до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду.

Зокрема він зазначив, що готовність до опалювального сезону 16 міських дитячих навчальних закладів та 21 школи стовідсоткова. Готовність житлового фонду – понад 70%.

«Ми крок за кроком створюємо безпечне та комфортне середовище для наших дітей. Вчора, 20 серпня, ми відкрили оновлений дошкільний навчальний заклад. Це – зразковий заклад області з новими технологіями та рішеннями.

Біля шкіл і садочків в окремих місцях виконали поточний і капітальний ремонт доріг і тротуарів, покосили бур’ян та амброзію на територіях і біля навчальних закладів. Встановили фігурки школяра на пішохідних переходах біля шкіл, де найбільш жвавий автомобільний рух. Самі пішохідні переходи фарбуємо червоним і плануємо з цією розміткою сьогодні завершити.

Щодо фінансування освіти. На звітний період у міському бюджеті на фінансування галузі «Освіта» передбачені кошти у сумі 243 млн. грн., з яких 93 млн. грн. субвенцій – за рахунок субвенцій та 150 млн. грн. за рахунок коштів міського бюджету.

Цього року 1114 першокласників підуть до школи», - зазначив Вячеслав Петрович.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере