Міський голова Валентин Казаков провів зустріч з представниками найстарішого політичного Фонду Німеччини

27-10-2017

Сьогодні, 27 жовтня, у Сєвєродонецьку з ознайомчим візитом побували представники Фонду ім. Фрідріха Еберта - Марсель Рьотиг і Марія Коваль. Цей Фонд є найстарішим політичним фондом Німеччини. Метою візиту є вивчення соціально-політичної ситуації в області і місті та налагодження зв'язків задля подальшої проектної роботи.

На зустрічі міський голова Валентин Казаков, в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький обговорили з гостями ситуацію у місті, питання щодо внутрішньо переміщених осіб: забезпечення житлом, медичне обслуговування, робочі місця; а також роботу міжнародних організацій. Піднімалися питання розвитку малого та середнього бізнесу.

Окремо зупинилися на обговоренні питання щодо альтернативних джерел енергії та енергозабезпечення інфраструктури міста. Як зазначив міський голова, Німеччина має у цьому питанні багатий позитивний досвід.

У свою чергу Марсель Рьотиг зазначив, що натепер проектна діяльність Фонду спрямовується на посилення принципів спільної безпеки в Європі, зниження ступеня соціальної нерівності, впровадження засад сталої економічної політики, зміцнення демократичних інститутів правової держави.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради