Відбулось перше засідання робочої групи з питань формування проекту рішення ради про міський бюджет на 2018 рік

27-10-2017

Розпорядженням міського голови від 19.10.2017 р. № 517  створено робочу групу з питань формування проекту рішення ради про міський бюджет на 2018 рік. До її складу увійшли представники фінуправління міської ради, голови постійних депутатських комісій, представники від кожної депутатської фракції у міській раді. Перше засідання робочої групи відбулось 26 жовтня.

На початку засідання голова робочої групи - начальник фінансового управління Марина Багрінцева зосередила увагу на тому, що на офіційному сайті у  рубриці БЮДЖЕТ МІСТА» створено розділ «БЮДЖЕТ 2018».

Марина Багрінцева окреслила основні питання формування бюджету, звернула увагу присутніх на проблемні моменти у ході підготовки проекту бюджету міста на наступний рік.

Заступник начальника фінуправління Тетяна Люманова доповіла щодо впровадження програмно-цільового методу  у бюджетному процесі з 01.01.2018 року.

Особливості формування фонду заробітної плати працівників бюджетних установ роз’яснила заступник начальника бюджетного відділу фінуправління Світлана Шадрунова

Завідувач сектором соцзахисту фінуправління Ольга Афоніна доповіла про формування видатків на компенсацію комунальних платежів пільгової категорії громадян.

Про наступне засідання членам робочої групи буде повідомлено додатково.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради