Держенергоефективність й Сєвєродонецька міська рада підписали меморандум про партнерство

30-10-2017

27 жовтня під час семінару «Енергоменеджемент у бюджетній сфері» в приміщенні Луганської обласної військово-цивільної адміністрації між Сєвєродонецькою міською радою в особі в.о. першого заступника міського голови Сергія Зарецького та державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України в особі Голови Савчука Сергія Дмитровича був підписаний Меморандум про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Метою співробітництва є об’єднання та координація зусиль сторін щодо здійснення низки (місцевих) управлінських рішень для досягнення максимально ефективного використання енергоносіїв бюджетними установами, що фінансуються з місцевих бюджетів та зниження енерговитрат, що дозволить впровадити системи енергоменеджементу на підставі системного підходу та створити належні стимули, не збільшуючи при цьому видатки з бюджету.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України надаватиме консультації, сприятиме підготовці енергоменеджерів, запровадить національну систему моніторингу функціонування систем енергоменеджменту в бюджетних установах, створить відкриту базу даних енергетичних характеристик таких будівель, а також перелік успішних історій з цього питання. Також планується запровадити рейтингову оцінку діяльності бюджетних установ у сфері енергоефективності.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістюСєвєродонецької міської ради