Ви тут:

Сєвєродонецьк: працює снігоприбиральна техніка

06-02-2020

Як і обіцяли синоптики, випав мокрий сніг з налипаннями. У Сєвєродонецьку на міські автошляхи та хідники планово вийшла комунальна техніка. Станом на 06.02.2020 року 6 одиниць техніки КПЖ «Світанок» спрямовано на прибирання внутрішньоквартальних доріг. Для прибирання тротуарів залучено 150 двірників.

Снігоприбиральна техніка КП «СКС» у кількості 7 одиниць розпочала свою роботу з опівночі.

Першочергово проводилось прибирання снігу на автомагістралях з посиленим потоком автотранспорту та центральних вулицях, де завжди активний рух громадського транспорту.

Також очищуються автошляхи до приміських селищ.

Прибирання від снігу доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, під’їздів до соціальноважливих об’єктів (закладів охорони здоров’я, освіти, та інших) продовжується, але нічний удар стихії витримано. Проходить обробка пісчано-соляною сумішшю.

Комунальники звертаються до автолюбителів з проханням не ставити автотранспорт на узбіччях, що може ускладнити роботу снігоприбиральної техніки.

Звертаємось до керівників підприємств, установ й організацій з проханням забезпечити на власних та закріплених територіях постійне прибирання снігу з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному стані.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)