Ви тут:

Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах запроваджених карантинних заходів

08-04-2020

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міcької ради інформує мешканців міста, прилеглих сіл та селищ з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі в умовах запроваджених карантинних заходів.

Звертається до мешканців міста, прилеглих сіл та селищ з проханням бути уважними один до одного в умовах запровадження карантинних заходів. Нові стресові ситуації, можливі фінансово-економічні труднощі не повинні ставити під загрозу ваше сімейне благополуччя і збільшувати ризики вчинення домашнього насильства, наголошує заступник начальника відділу з питань сімейної та гендерної політики УПтаСЗН Світлана Попова.

Також незалежно від карантинних обмежень, з дотриманням умов карантину, у Сєвєродонецьку працюють служби та установи, які надають підтримку та допомогу постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Також повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради, інформацію “Про допомогу постраждалим від домашнього насильства в умовах карантину в м. Сєвєродонецьку” та “Інформація щодо роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги в м. Сєвєродонецьку” розміщені в розділах “Оголошення” та “Управління праці та соцзахист населення”, де є рубрика “Протидія домашньому насильству”. В цих інформаційних повідомленнях надані контактні дані служб та установ, до яких можна звернутись, якщо ви стали постраждалим або свідком домашнього насильства.

Звертаємо увагу на наступні номери телефонів:

- 102 — відділ поліції,

Телефонувати на Урядову “гарячу лінію” особам, які страждають від домашнього насильства можна за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними й конфіденційними.

Якщо жертвою або свідком насильства є дитина, обов’язково треба звернутись до служби у справах дітей.

За більш детальними роз’ясненнями можна звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради за телефоном 2-15-70.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)