Ви тут:

Сєвєродонецьк: працює снігоочисна техніка (ОНОВЛЕНО)

03-12-2019

З першим снігом на міські дороги вийшла комунальна техніка.

Першочергово проводиться прибирання снігу на автомагістралях з посиленим рухом автотранспорту та центральних вулицях, на яких курсує громадський транспорт. Також проводиться прибирання від снігу тротуарів, зупинок громадського транспорту, під’їздів до соціальноважливих об’єктів (закладів охорони здоров’я, освіти, та інших).
Станом на 6-ту годину ранку 03.12.2019 року у Сєвєродонецьку прибирання снігу забезпечували 8 (вісім) одиниць комунальної спеціальної техніки: «СКС» – 5, КП «Комунсервіс «Світанок» - 3.

З 8-ї години ранку на очищенні доріг, вулиць та тротуарів міста від снігу та посипанні піщано-сольовою сумішшю працювали 13 одиниць спецтехніки, в тому числі 6 одиниць підприємства «СКС», 6 - КП «Комунсервіс «Світанок», 1 - КП ЕАДС.

Комунальники вибачаються за тимчасові незручності та звертаються до автолюбителів з проханням не ставити автотранспорт на узбіччях, що може ускладнити роботу снігопробиральної техніки.

Закликаємо водіїв та пішоходів бути обережними на дорозі через ускладнення погодних умов.

Звертаємось до керівників підприємств, установ й організацій з проханням забезпечити на власних та закріплених територіях постійне прибирання снігу з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному стані.

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)