Ви тут:

«НАША НАДІЯ – МИР НА ДОНБАСІ»: Гала-концерт та нагородження переможців конкурсу-фестивалю (відео)

02-12-2019

30 листопада яскравим і неповторним гала-концертом та нагородженням переможців завершився IV міський відкритий конкурс-фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі», який проходив протягом двох днів в Сєвєродонецькому міському Палаці культури. Захід проводився в номінаціях з вокалу, хореографії, оригінального жанру та особливих зірок. Усміхнені обличчя, відчуття гордості і щастя та чудовий настрій – це стало ознаками справжнього свята.
Організатором конкурсу-фестивалю «Наша надія – мир на Донбасі» виступила Сєвєродонецька міська рада.
Вітали та нагороджували переможців конкурсу в.о.міського голови Вячеслав Ткачук, начальник відділу культури Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова, голова молодіжного парламенту при виконавчому комітеті міської ради Олег Бутков та член молодіжного парламенту Олена Буткова.
Слід зазначити, що в цьогорічному міському відкритому конкурсі-фестивалі «Наша надія – мир на Донбасі» взяла участь рекордна кількість учасників – 923 - з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Старобільськ, Новодружевськ, а також Старобільського, Новоайдарського і Станично-Луганського районів та смт. Борівське, Сиротине і Метьолкіне.
Учасники заходу різних вікових категорій упродовж 29-30 листопада радували чисельних глядачів народним, естрадним та академічним співом, авторською піснею, та виконанням в стилях Hip-hop і R&B, Rap. Любителі хореографії насолоджувались народними, класичними, стилізованими, бальними, спортивними, естрадними та сучасними танцями. Шанувальники оригінального жанру спостерігали номери циркового і естрадно-циркового мистецтва (клоунада, пантоміма, жонглювання, акробатика, ілюзія), художнього читання, сценки, мініатюри та пародії. В категорії «Особливі зірки» представники дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також особи з обмеженими фізичними можливостями також демонстрували свої досягнення в різних номінаціях.
В залежності від віку та жанру виступу учасники проходили відбір, демонструючи свої таланти перед глядачами та професійним, авторитетним і кваліфікованим журі: начальник відділу культури Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова; методист І категорії з культурно-мистецьких заходів КУ «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва» Алла Жуля; провідний методист з розвитку фольклорного мистецтва Луганського обласного центру народної творчості Надія Лєбєдєва; головна балетмейстерка Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Ірина Сєрєкова; викладач ЦК «Хорове диригування» ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» Людмила Солена; керівник театру юного глядача КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури» Олександр Бірюстюков; художній керівник студії танців Scream of soul м. Харків Мартіна; керівник народного театру КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури» Сергій Піоваров.

]]>Фотоальбом: IV міський відкритий конкурс-фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі"]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)