Ви тут:

Привітання Сергія Гайдая з Днем Незалежності України

24-08-2022

Дорогі земляки!

Так сталося, що у День Незалежності нашої держави ми, український народ, відраховуємо півроку тотальної боротьби проти російсько-окупаційних загарбників.

Російське вторгнення розпалило полум’я національного гніву, яке зайнялося ще у 2014! А війна показала справжнє обличчя українців - нації воїнів, патріотів, меценатів та волонтерів.

Ворог малював в уяві пересічних представників «братського народу», сюжети, де люди зі Сходу з квітами вітають «визволителів»…  Вони не мали гадки, як мужньо та самовіддано ми будемо боротися за свою свободу, за кожний клаптик нашої землі.

Сьогодні незалежність України - головна перешкода для путінізму, який намагається політично, економічно та духовно поглинути нас і розділити Європу на сфери впливу.

Саме ми є форпостом Європи, адже з упевненістю розуміємо, що якщо не зупинити росіян тут, вони обов’язково вдадуться до спроби нав’язати військовим шляхом свій «новий світовий порядок».

Тому ми маємо бути сильними та зосередженими на підтримці фронту та його оборонців.

Пам’ятати кожного, хто ціною свого життя, захищає мир для наших дітей!

Вічна шана Героям, які  назавжди залишились у Луганській землі! Їх подвиг був не даремний! Ми – непереборні, адже ми єдині, як ніколи!

Це раніше нам був потрібний мир – тепер нам потрібна тільки Перемога!

Вітаю усіх із Днем нашої Незалежності! Слава Україні! Героям Слава!

Начальник Луганської обласної
військової адміністрації                               Сергій ГАЙДАЙ

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)