Ви тут:

Представлено генерального директора КП «Сєвєродонецькводоканал»

21-10-2019

21 жовтня заступник міського голови Олександр Ольшанський представив колективу ТОВ «ТАУН СЕРВІС» генерального директора комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» – Андрія Ігоровича Вернера.

Слід зазначити, що КП «Сєвєродонецькводоканал» створене за ініціативи голови депутатської групи «Сєвєродончани», депутата Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова 05 вересня п.р. рішенням депутатів Сєвєродонецької міської ради на засіданні 69-ї (позачергової) сесії шляхом перейменування КП «Сєвєродонецькі теплові мережі». Це було викликане в першу чергу тим, що ТОВ «ТАУН СЕРВІС», яке є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів в м.Сєверодонецьку, має борги за електроенергію перед ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» (далі - ЛЕО). ЛЕО постійно погрожувало відключити водоканал від електропостачання. Це могло призвести до колапсу у місті – Сєвєродонецьк залишився б без води і без каналізації. Приклад тому – ЛКСП «Лисичанськводоканал», яке ЛЕО неодноразово відключає від електроенергії.

Прийняті на засіданні 69-ї (позачергової) сесії міськради рішення дозволили цього уникнути та й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення. Депутати також на сесії затвердили Статут КП «Сєвєродонецькводоканал» (нова редакція Статуту) і створили Наглядову раду при новому підприємстві. Вернера Андрія Ігоровича на посаду генерального директора комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» призначено відповідно до розпорядження міського голови №290 від 18.10.2019 року.

 

Матеріал та відео по темі:

Олександр Ольшанський: «Прийняті рішення депутатів міськради дозволяють й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення» 

Олександр Ольшанський: Про розторгнення концесійного договору з ТОВ "Таун сервіс"(відео)

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)