Ви тут:

Представлено генерального директора КП «Сєвєродонецькводоканал»

21-10-2019

21 жовтня заступник міського голови Олександр Ольшанський представив колективу ТОВ «ТАУН СЕРВІС» генерального директора комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» – Андрія Ігоровича Вернера.

Слід зазначити, що ]]>КП «Сєвєродонецькводоканал» створене за ініціативи голови депутатської групи «Сєвєродончани», депутата Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова 05 вересня п.р. рішенням депутатів Сєвєродонецької міської ради на засіданні 69-ї (позачергової) сесії шляхом перейменування КП «Сєвєродонецькі теплові мережі»]]>. Це було викликане в першу чергу тим, що ТОВ «ТАУН СЕРВІС», яке є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів в м.Сєверодонецьку, має борги за електроенергію перед ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» (далі - ЛЕО). ЛЕО постійно погрожувало відключити водоканал від електропостачання. Це могло призвести до колапсу у місті – Сєвєродонецьк залишився б без води і без каналізації. Приклад тому – ЛКСП «Лисичанськводоканал», яке ЛЕО неодноразово відключає від електроенергії.

Прийняті на засіданні 69-ї (позачергової) сесії міськради рішення дозволили цього уникнути та й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення. Депутати також на сесії затвердили ]]>Статут КП «Сєвєродонецькводоканал»]]> (]]>нова редакція Статут]]>у) і створили ]]>Наглядову раду]]> при новому підприємстві. Вернера Андрія Ігоровича на посаду генерального директора комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» призначено відповідно до ]]>розпорядження міського голови №290 від 18.10.2019 року]]>.

 

Матеріал та відео по темі:

]]>Олександр Ольшанський: «Прийняті рішення депутатів міськради дозволяють й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення»]]> 

]]>Олександр Ольшанський: Про розторгнення концесійного договору з ТОВ "Таун сервіс"(відео]]>)

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)