Олександр Ольшанський: «Прийняті рішення депутатів міськради дозволяють й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення»

06-09-2019

Питання забезпечення якісними послугами водопостачання і водовідведення населення та інших споживачів територіальної громади міста Сєвєродонецька знаходиться на постійному контролі міської влади.

Депутати Сєвєродонецької міської ради на засіданні 69-ї (позачергової) сесії, яка відбулася 5 вересня прийняли ряд важливих рішень щодо цього питання.

Так, депутатами скасовано попередні рішення щодо припинення юридичної особи – комунального підприємства «Сєвєродонецькі теплові мережі» та перейменовано на КП «Сєвєродонецькводоканал», затверджено його Статут і створено Наглядову раду при новому підприємстві.

Заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський надав роз’яснення щодо таких рішень: «Антимонопольний комітет України розглядає та узгоджує рішення щодо ліквідації та створення нових підприємств до дев’яти місяців. Голова депутатської групи «Сєвєродончани», депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков запропонував прискорити цей процес шляхом скасування рішень міськради щодо припинення юрособи – КП «Сєвєродонецькі теплові мережі» і на базі цього підприємства створити нове комунальне підприємство «Сєвєродонецькводоканал».

Викликане це було в першу чергу тим, що ТОВ «Таунсервіс», яке є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів в м.Сєверодонецьку, має борги за електроенергію перед ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», за що останнє може відключити наш водоканал, а це призведе до колапсу у місті – ми залишимося без води і без каналізації. Приклад тому – ЛКСП «Лисичанськводоканал», яке ЛЕО неодноразово відключає від електроенергії. А прийняті рішення депутатів Сєвєродонецької міської ради дозволяють цього уникнути та й надалі забезпечувати сєвєродончан якісними послугами з водопостачання і водовідведення».

Средняя: 4.2 (5 оценок)