Ви тут:

Чергове засідання виконкому відбулось 26 травня

26-05-2020

26 травня засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у режимі скайп-конференції. Дистанційне засідання провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Порядок денний містив 30 питань. З усіх прийнято відповідні рішення. Заслухавши і обговоривши інформацію фінансового управління, члени виконкому відповідно до Бюджетного кодексу затвердили звіт щодо виконання міського бюджету м. Сєвєродонецька за І квартал 2020 року з подальшим затвердженням проекту міською радою.

Низка рішень стосувалась нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету:

• Журбенка Олександра Миколайовича, провідного інженера з налагоджування й випробувань ПрАТ „Сєвєродонецький ОРГХІМ”. “ За високі показники у праці, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, з нагоди Дня хіміка та 60-річчя від дня заснування ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ»;

• Носову Ірину Норманівну, завідуючого господарством Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради. “За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 55-річчя від дня народження”.

Окремим рішенням затверджено рішення Конкурсної комісії щодо нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Сєвєродонецьком» до Дня хіміка. Так, виконком вирішив нагородити відзнакою “За заслуги перед містом Сєвєродонецьком” Кошовця Миколу Володимировича, голову правління ПрАТ „Сєвєродонецький ОРГХІМ”.

Прийнято рішення про здійснення заходів з відновлення зеленої зони в районі ринку ПП “Успіх” вздовж вул. Курчатова шляхом демонтажу бетонної доріжки, що проходить по території зеленої зони. Члени виконкому прийняли кілька рішень про проведення міських заходів: присвячених Дню медичного працівника, до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, присвячених 24-й річниці Конституції України.

Одним з прийнятих рішень затверджено Положення про конкурс на кращий благоустрій територій Сєвєродонецька, прилеглих до підприємств, організацій, установ та склад конкурсної комісії з визначення переможців. Сам конкурс вирішено провести у червні-липні 2020 року.

Серед іншого прийняті рішення про надання дозволу на розміщення майданчика для паркування транспортних засобів, про надання містобудівних умов та обмежень, про присвоєння адреси деяким об’єктам, стосовно захисту прав дітей тощо.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)