Запрошуємо на зустріч з представниками Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я»!

12-02-2019

14 лютого 2019 року з 16.00 до 17.00 години в залі засідань Сєвєродонецької міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 (IІI поверх) відбудеться зустріч представників МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» з представниками громади міста Сєвєродонецька щодо старту проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у Східній Україні», який реалізовується в рамках проектів Структури ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління», що фінансується Європейським Союзом, у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я». Під час зустрічі буде презентовано проект, обговорено його завдання і способи ефективної та якісної реалізації їх у партнерстві із Сєвєродонецькою міською радою.

До зустрічі запрошуються:

• соціальні працівники;
  • медики та педагоги;
  • дільничні офіцери поліції та офіцери ювенальної превенції;
  • журналісти місцевих ЗМІ;
  • лідери місцевих громадських організацій;
  • соціально активні громадяни, яким цікава тема проекту.