У Сєвєродонецьку розглядали особливості врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг (+ ПРЕЗЕНТАЦІЇ)

29-10-2021

26 жовтня в Сєвєродонецькому агентстві інвестицій та розвитку відбулася практична сесія із застосування законодавства «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Захід проходив в рамках спільного Швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Асоціації міст України за участю представників громад Луганської області.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська, відкриваючи сесію наголосила на важливості подібних заходів та зазначила, що питання надання якісних послуг ЖКГ мешканцям громади знаходиться на постійному та всебічному контролі місцевої влади.

Виконавча директорка Луганського регіонального відділення Асоціації міст України АМУ Наталія Бойко акцентувала увагу, що АМУ підтримує вдосконалення законодавства, яке регулює процес надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Про головні аспекти реформи в житловому секторі та про моделі організації договірних відносин щодо надання комунальних послуг за новим законом про ЖКП у багатоквартирному будинку на фаховому рівні доповів директор комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Роман Красюк.

Начальник управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Анастасія Пивоварова зупинилася на особливостях порядку розгляду та встановлення тарифів на послуги ЖКГ органами місцевого самоврядування на прикладі міської територіальної громади.

Про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», енергосервіс та реалізацію ЕСКО-механізму в житловому секторі розповів Роман Красюк та його заступниця Ольга Вітченко.

Начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Красюк поділилася особливостями захисту прав споживачів в сфері житлово – комунального господарства.

Розгляд всіх питань заходу проходив у жвавому обговоренні та професійних дискусіях з особливостями розгляду на конкретних прикладах.

На завершення заходу виконавча директорка Луганського регіонального відділення Асоціації міст України АМУ Наталія Бойко висловила сподівання, що подібні заходи будуть відбуватися на регулярній основі та запропонувала учасникам сесії ініціювати теми для наступних консультацій та обговорень.

Иконка PDF ЕСКО в житловому секторі

Иконка PDF Захист прав споживачів у сферу ЖКГ