Увага! 17 квітня відбудеться засідання громадської ради!

13-04-2018

Засідання Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді переноситься на 17 квітня 2018 року на 16:00 (у конференц-залі №2 (б-р Дружби Народів, 32а, III поверх)).

На порядок денний виносяться питання:

1. Обговорення ситуації з коригуванням тарифу на вивезення ТПВ.

2. Надання приміщення для проведення засідань Громадської Ради згідно з програмою розвитку громадянського суспільства.

3. Обговорення  ситуації з незадовільного стану доріг у м. Сєвєродонецьку.

4. Обговорення проектів регуляторних актів:

а) Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної торговельної мережі та пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька;

б) Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної. громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера;

в) Про затвердження Порядку розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька.

5. Питання щодо перерахунку тарифу проїзду у міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька.

6. Створення проектного офісу та прийняття Положення проектного офісу м. Сєвєродонецька.

7. Делегування членів громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді та громадськості міста до комісії з децентралізації.

8. Різне.

Голова громадської ради при