Завдяки співпраці сєвєродонецьке КНП «Консультативно-діагностичний центр» отримало медикаменти

31-07-2024

У співпраці з керівником ГО «Глобальна міжнародна платформа Відновлення України «Взаємодія» Михайлом Лабою, Корейськими партнерами з Фонду «Good Friends International», БО БФ «Mission Ukraine» Полом Чонгом, ОБФ «Дім милосердя» Василем Фенчаком, депутатом Верховної Ради України Олексієм Кузнєцовим та начальником Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександром Стрюком комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради отримало медикаменти.

Отримання медичних препаратів допоможе якісно проводити медикаментозне лікування пацієнтів, зокрема внутрішньо-переміщених осіб, що мають хронічні захворювання серцево-судинної системи, ендокринної системи та гострі респіраторні захворювання.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0RXRdkTMnb3rUq6MH...]]>