Застосунок Резерв+: відповіді на найбільш поширені питання

24-05-2024

]]>У Міністерстві оборони України відповіли на найбільш поширені питання щодо роботи застосунку "Резерв+" для оновлення даних військовозабов’язаними.]]>

Кому потрібно встановлювати Резерв+?

"Резерв+" - це застосунок для військовозабов'язаних. Військослужбовцям та жінкам, що не стоять на військовому обліку, не потрібно завантажувати застосунок та оновлювати дані. А також громадянам молодше 18 чи старше 60 років. Це створює зайве навантаження на сервери.

]]>Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+]]>

Чи потрібно йти до ТЦК після оновлення даних в Резерв+?

Якщо ви оновили дані в застосунку Резерв+, ви виконали відповідну вимогу закону. Подальша комунікація з ТЦК відбувається в звичному режимі.

]]>Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+]]>

Що робити, якщо мої дані з реєстру Оберіг неправильні?

Якщо ваші дані з Оберігу містять помилки або не актуальні, зверніться до ТЦК, в якому ви стоїте на обліку. Помилки в реєстрі військовозобов'язаних спричинені людським фактором при внесенні інформації операторами ТЦК.

]]>Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+]]>

Я "у розшуку", що мені робити?

Якщо в інформації з Оберегу вам показується статус "в розшуку", то найкраще рішення - звернутись до ТЦК, де ви стоїте на обліку. Цей статус присвоюється тим, хто порушив правила військового обліку.

]]>Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+]]>

Я військовослужбовець і я "у розшуку", що мені робити?

Це також помилка внаслідок людського фактору. Ймовірно, ТЦК не оновив дані, коли ви вступили на службу. Проте команда застосунку Резерв+ налагоджує взаємодію з іншими реєстрами, щоб усі військовослужбовці були виключені з обліку. Якщо ви хочете прискорити оновлення інформації щодо себе, зверніться до ТЦК, але це на обов'язково.

]]>Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+]]>

Чому я не можу авторизуватися в застосунку Резерв+?

Застосунок Резерв+ є найпопулярнішим способом оновлення даних. У десятки разів більше громадян оновлюють дані онлайн, ніж у ТЦК та ЦНАП. Зараз застосунок працює в тестовому режимі. Команда розробників чує ваші звернення та оперативно усуває всі помилки. Якщо вам не вдалося авторизуватися в перші дні роботи застосунку - спробуйте пізніше. Оновити дані можна до 16 липня.

Міноборони відповіло на запитання про роботу застосунку Резерв+

]]>Міністерство оборони України]]>

]]>https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/pfbid0gvHiQJW5NmhxdA...]]>