Вітаємо з Днем тренера!

19-07-2024

Вітаємо тренерів закладів спорту Сєвєродонецької міської територіальної громади з професійним святом!

Тренер - завжди мотивує, підтримує командний дух і загартовує силу волі, надихає не здаватися і виховує спортивний характер.

Завдяки Вашій щоденній кропіткій праці імена сєвєродонецьких спортсменів лунали, лунають й надалі будуть лунати на теренах України та за її межами!

Дякуємо за терпіння та віру у потенціал кожного спортсмена, за вклад у розвиток спорту та виховання молоді нашої громади, області, країни.

Ви втілюєте цінності спорту та даруєте нам великі моменти радості та перемоги.

Нехай Ваше тренерське мистецтво продовжує надихати і мотивувати молодь до досягнення найвищих вершин.

Бажаємо Вам великих успіхів у Вашій тренерській кар'єрі, міцного здоров'я та невичерпної енергії, натхнення, стійкості, сили духу, талановитих учнів, нових рекордів, високих досягнень і перемог на всіх спортивних і життєвих стартах!