Від 7000 до 20000 доларів США може отримати від МОМ бізнес у семи областях України

05-06-2024

Комунальне підприємство ]]>«Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» повідомляє про можливість мікро- та малого бізнесу взяти участь у грантовій програмі Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги. Для мікропідприємств максимальна сума гранту становить 7000 доларів США, для малих підприємств – 20000 доларів США в гривневому еквіваленті за курсом ООН. Грантові кошти необхідно буде витратити протягом 4 місяців на:

• Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва / переробки та іншої діяльності компанії;
  • Оренда приміщення (до 3 місяців);
  • Ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів тощо);
  • Закупівля сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту).

Хто може подати заявку:

Загальні критерії:

• Зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.
  • Зареєстровані в Україні та належать громадянам України.
  • Готовність створити нові робочі місця.

Географічно розташовані у наступних областях:

• Сумська область
  • Київська область (окрім м. Київ)
  • Чернігівська область
  • Дніпропетровська область
  • Миколаївська область
  • Львівська область (окрім м. Львів)
  • Чернівецька область

Мікропідприємства:

• Працевлаштовують менше 10 осіб.
  • Підприємства, які створять не менше 1 нового робочого місця завдяки гранту.

Малі підприємства:

• Працевлаштовують 10 і більше людей.
  • Підприємства, які створять не менше 3 нових робочих місць завдяки гранту.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://ee.kobo.iom.int/x/QuacbQBp]]>  до 18:00 23 червня 2024 року. Термін розгляду заявок до 5 липня 2024 року.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному ]]>сайті Міжнародної організації з міграції (МОМ)]]>.

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»