У Дніпрі триває набір до першого в Україні жіночого будівельного батальйону

13-08-2024

Панянок ВПО запрошують долучитися до безкоштовної перепідготовки за будівельним напрямом.

Уже в вересні розпочнуть навчання перші дві групи – малярів-штукатурниць та плиточниць-облицювальниць.

Курс триватиме три місяці. Студенток навчать працювати з найсучаснішими будівельними матеріалами та технологіями. Після завершення курсу випускницям буде запропоновано працевлаштування у будівельних компаніях міста.

Тих, хто мріє створити власне маленьке будівельне підприємство, навчать реєструвати ФОП, складати бізнес-план та опікуватися іншими важливими питаннями підприємницької діяльності. Також буде надано грант у вигляді будівельних інструментів.

Усі кошти на навчання та грантову підтримку надають благодійна організація «Пліч-о-пліч» (м. Бахмут) та німецький фонд Dyakonie Katastrophenhilfe.

Записатися на курси можна за номерами:
•  БО «Пліч-о-пліч» 066-389-02-05;
•  Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради 050-410-34-43.

Також можна прийти безпосередньо до Дніпровського вищого професійного училища, яке розташоване на вул. Богдана Хмельницького, 3-А.

Студентки з громад області на період навчання будуть забезпечені проживанням у гуртожитку.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/u_dnipri_trivaie_nabir_do_pershogo_v_...]]>