Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 03.04.2024

03-04-2024

Вворог б’є по деокупованих селах Луганської області з різного озброєння.

«Зокрема відкривався вогонь по Невському та Білогорівці. Під прицілом противника – Серебрянське лісництво. Обстріли здійснюються з артилерії, мінометів, гранатометів, стрілецької зброї, – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Атакували росіяни південніше Невського – у напрямку Тернів. Авіацію вони застосували в районах Білогорівки та Верхньокам’янського».

До «центрів зайнятості» на окупованій Луганщині звертаються співробітники вугледобувних підприємств, які нещодавно були передані за безцінь і без торгів новим інвесторам.

Зокрема це шахти «Східвугілля» та ГЗФ «Білоріченська».

Цих осіб попередили про звільнення за ініціативи роботодавця.

До кінця 2024 року підприємців із так званої «лнр» не будуть штрафувати за порушення податкового законодавства.

Мова йде про порушення правил обліку доходів та витрат та об'єктів оподаткування та несплату сум податку.

Про наслідки для найманих працівників ініціатори цього «пом’якшення» не думають.

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0xMnPFRUGkvmKyYbhnxcaU8x5GnPs...]]>