Привітання начальника Сєвєродонецької МВА Олександра Стрюка з Днем Конституції України

28-06-2024

Шановні співвітчизники!

Вітаю вас із Днем Конституції України – одним із найважливіших та найвеличніших свят нашого народу!

Своєю шаною до Конституції України ми підтверджуємо наші цінності та фундаментальні принципи, які Вона закріплює і на яких будується сучасна правова держава. А головне - ми утверджуємо наше прагнення жити в мирі, справедливості та процвітанні.

Cьогодні ми відстоюємо наші права і свободи у війні з російськими загарбниками. У серці кожного з нас – любов до України та лють до ворога. Наші Захисники та Захисниці виборюють конституційне право українців бути вільними та незалежними. Наш Головний Закон став особливим символом єдності, справедливості та свободи для всіх громадян України. Він гарантує нам право на життя, свободу слова, нашу незалежність ‒ все те, чого нас намагаються позбавити росіяни.

Щира подяка усім, хто робить все можливе і неможливе заради очищення України від рашистів!

Разом ми – сила!

Бажаю усім впевненості у нашій спільній Перемозі!

Слава Україні! Гароям слава!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК