Омбудсман у Всесвітній день біженців: Україна чекає на своїх громадян!

20-06-2024

]]>110 мільйонів людей у світі є біженцями або внутрішньо переміщеними особами через насильницькі конфлікти! Через збройну агресією Російської Федерації проти України, понад 4 мільйони українців знайшли притулок за кордоном, а майже 5 мільйонів є внутрішньо переміщеними особами!]]>

Про це повідомив у Всесвітній день біженців, який відзначається щороку 20 червня, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. За його словами, важливо, щоб світова спільнота усвідомлювала потреби українських біженців, адже саме повномасштабна війна РФ проти України змусила їх покинути свої домівки та шукати притулку за кордоном. Це велике випробування для кожного українця.

«Ці люди є невід'ємною частиною нашої нації. Україна робить все для їхнього майбутнього на рідній землі», - зазначив Омбудсман України.

Уповноважений подякував державам, які допомагають нашим громадянам, а також закликав міжнародну спільноту до солідарності з Україною!

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

]]>https://www.ombudsman.gov.ua/news_details/ombudsman-u-vsesvitnij-den-biz...]]>