Напередодні Дня пам'яті захисників України працівники Гумхабу Сєвєродонецької громади разом з відвідувачами робили соняхи

28-08-2024

Жовтогарячий соняшник є символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня.

29 серпня - з цією датою пов’язаний один з найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля.

"Сонях пам'яті" – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України .

Напередодні цієї дати працівники хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації у Дніпрі разом з відвідувачами робили соняхи-брошки власноруч, як символ пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ним можна доповнити одяг і тим самим висловити свою шану та повагу героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid0MicppMxDVBoyzJDY4Yi9qq9Hpjs9...]]>