Надання гуманітарної допомоги та будівельні матеріали для деокупованих громад

27-06-2024

]]>Артем Лисогор зустрівся із заступницею місії Посольства Республіки Австрія в Україні пані Анною-Марією Штайнер та з делегацією УВКБ ООН в Україні на чолі з пані Кароліною Ліндхольм Біллінг.]]>

Представники посольства Австрії в Україні та УВКБ ООН в Україні висловили зацікавлення у подальшій підтримці наших зусиль для поліпшення якості життя мешканців Луганської області, а також готовність працювати над питаннями реалізації спільних завдань і підходів до вирішення важливих суспільних питань.

Зокрема, серед основних питань обговорили:

- особливості потреб ВПО з Луганщини та Луганської області в цілому;

- потреби ВПО з Луганщини в місцях компактного проживання;

- можливості надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини;

- можливості надання будівельних матеріалів та генераторів;

- потреби ВПО з Луганщини в місцях компактного проживання;

Зустріч проведено у межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Луганської області. Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

]]>#РОМС]]>

]]>]]>

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02cp1aESZD2KMYLmyTVTV9xnzSsf2...]]>