Мешканці Сєвєродонецької громади продовжують отримувати адресну грошову допомогу

13-03-2024

Одноразова фінансова допомога мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах, передбачена заходами Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік, і виплачується раз на рік.

У Порядку зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо. Її розмір визначається рішенням відповідної комісії і не може перевищувати 5000 грн.

Для призначення допомоги необхідно подати заяву та перелік документів на ел. cкриньку: vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua

Детальний перелік документів можна подивитись тут.

Так, минулого тижня одноразову фінансову допомогу на лікування виплачено ще 19 мешканцям Сєвєродонецької громади на загальну суму 74 000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garyachih-liniy-uszn-sievierodoneckoyi-miskoyi-va

За даними Управління соціального захисту населення СМВА