Мешканці мають розуміти, що їх чують і підтримують: Олексій Харченко провів особистий прийом громадян

23-10-2024

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко провів особистий прийом громадян.

«Прийом громадян - це можливість для кожного мешканця громади відчути, що їх чують, підтримують і, вирішують їх проблеми. Безліч ситуацій, коли обставини потребують особливої уваги. Сьогодні саме такий випадок», - зазначив Олексій Харченко.

На прийом звернулась мешканка Сєвєродонецької громади щодо питання опіки та піклування над повнолітньою недієздатною особою.

Вивчивши всі деталі ситуації, що склалася, начальник Сєвєродонецької МВА дав доручення фахівцям соцзахисту та юридичного відділу супроводити процес, підготувавши документи до суду щодо заміни опікуна.

Нагадуємо, особистий прийом начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації здійснює у другу та четверту середу місяця.

Контакти для звернень: 0662838182 та 0951391978